Турніри в Оріоні по 50 грн.

Кожного тижня в клубі Оріон проходить від 5 до 7 рейтингових і аматорських турнірів. Відповідно за місяць більше 20 турнірів. Отже якщо придбати турнірний абонемент, ми можемо порахувати, що кожне відвідування турніру буде нам коштувати 50 грн., і навіть менше.

Абонементи іменні і дають своєму власнику можливість участі в аматорських та рейтингових турнірах Клубу настільного тенісу ORION протягом календарного місяця (більше 20 турнірів щомісяця)

Вартість турнірного абонемента:
на 1 місяць — 1000 грн.
на 3 місяці — 2500 грн.

Є можливість на 2 тижня «заморозити» дію 3х місячного абонемента на час відпустки чи з інших поважних причин. Про заморозку заздалегідь треба повідомити адміністратора. «Заморожений» період компенсується при купівлі абонементу на наступний період.

Якщо Ви хворіли впродовж строку дії Вашого абонементу, то при наявності лікарняного листка строк хвороби компенсується при купівлі абонемента на наступний період.

*В разі участі в спеціальних або ювілейних турнірах із нестандартним внеском різницю у вартості внеску за участь в турнірі треба буде доплатити.

Абонементи діють протягом 1 місяця (з 1-го по останній день місяця)

Покупцям любого турнірного абонементу — знижка 20% на будь які абонементи з групових занять на той же період