З 25 по 29 жовтня в нашому клубі відбувся дитячий спортивно-оздоровчий табір. Який завжди проходить в Оріоні під час шкільних канікул.

Сказати що це було круто, це нічого не сказати. Оскільки для дітей були організовані щоденні тренування з настільного тенісу, естафети та квести, настільні та інтелектуальні ігри, спортивна мафія, майстер-клас з сучасних танців та багато інших активностей.
Всі діти отримали масу задоволення та позитивні емоції, які запамятаються назавжди. По завершенню табору діти проявили свою творчість і неординарність, показали себе справжніми друзями та веселими товаришами.
Уся виховна робота табору спрямована, зазвичай, на те, щоб допомогти дітям розкрити свої здібності, порозумітися між собою та колективом.
Дитина – найбільша з усіх цінностей світу. Її творча особистість, як тендітний паросток, може розквітати тільки на благодатному грунті. Саме такий грунт, колектив клубу настільного тенісу Оріон намагається зробити в нашому чудовому клубі. Де кожна дитина може розвиватися, та демонструвати свій хист та неповторність.

До зустрічі в наступному таборі.

ORION — діти наше все!