Дитячі секції

Розклад дитячих груп

День тижня Час
15:30-17:00

Вік 6-10 років

17:00-18:30

Вік 11-17 років

18:30-20:00

Розрядники

Понеділок Група 1 Група 2 Група 5
Вівторок Група 3 Група 4
Середа Група 1 Група 2 Група 5
Четвер Група 3 Група 4
П’ятница Додаткові заняття Додаткові заняття Група 5

Є додаткове заняття по п’ятницях у той же час, для тих, хто бажає навчатися інтенсивніше.

Вартість місячного абонемента:

Два відвідування на тиждень 450 грн / міс

Три відвідування на тиждень 600 грн / міс

Можлива разова оплата за заняття 80 грн / заняття

Дітям із багатодітних сімей та сімей учасників АТО знижка 15%.

Якщо Ви хочите, щоб Ваша дитина володіла блискавичною реакцією і неймовірною точністю рухів, підтримувала в тонусі всі групы м’язів, поліпшила загальній фізичний стан та й просто росла і розвивалася в компанії дітей, які пропагують здоровий спосіб життя, запишить її в дитячу групу навчання настільного тенісу.

Чому саме настільний теніс? Все просто:

 • це одна з найшвидших ігор у світі (швидкість м’ячика може перевищувати 150 км/год);
 • це одна з найбільш видовищних і азартних ігор у світі (хто відіграв хочь кілька годин, більше не залишиться байдужим);
 • це одна з небагатьох ігор, що вімагає активної роботи всіх м’язів (працюють ноги, спина, прес, грудна клітка, руки, шия і навіть посмішка).

Заняття буде проводити тренер з багаторічним стажем, кандидат у майстри спорту з настільного тенісу, педагог за освітою і професійний рейтинговый гравець федерації настільного тенісу України, який давно і успішно займається індивідуальною і груповою підготовкою спортсменів.

Якщо Ви або дитина не зовсім упевнені, чи варто витрачати час і гроші на заняття в гуртку настільного тенісу, приводьте її на ознайомлювальне заняття. Всього півтори години тренування з групой і тренером поставлять все на свої місця. Якщо Ви не побачите радості й азарту в очах свого чада — ймовірно, цей вид спорту і активного відпочинку николи не підкорить його серце. Якщо ж нам, всього за півтори години, вдасться посіяти зерно любові до настільного тенісу, воно не покине серце дитини до старості та буде лише зростати і розвиватися. Приходьте на найближче тренування і розставте всі крапки над «І».

Умови навчання:

2 заняття на тиждень (8 занять на місяць) по 1,5 години.

У програму заняття входить: розминка, закріплення пройденого, освоєння нового, контроль освоєного матеріалу, спаринги, загальнофізична підготовка.

Тенісний клуб «ORION» бере на себе зобов’язання за свій рахунок і в повній мірі забезпечити учнів гуртка настільного теніса ВСІМ необхідним інвентарем для якісного навчального процесу.

Керівництво клубу гарантує безпеку дитині під час перебування на навчанні. Тренування проводяться за «закритими дверима», в залі можуть перебувати тільки учні, тренер, адміністрація клубу і близькі родичі учнів. Це дає можливість захистити дітей від втручання «сторонніх елементів» у навчальний процес.

Крім того, раз (аба 2 рази) на місяць буде проводитися юнацький турнір, за результатам якого буде будуватися рейтинг групи і відбуватиметься нагородження переможців (для збільшення прагнення учня до особистого зростання).

Для початку навчання необхідно:

 • заповнити анкету-заявку
 • надати довідку про те, що дитина не має протипоказань до занять настільним тенісом;
 • оплатити навчання в групі

На заняття з собою обов’язково потрібно мати:

 • змінне взуття
 • змінний одяг (штани/шорти, футболку, вітрівку)
 • рушник
 • питну воду (за бажанням)
 • власну ракетку (за бажанням)

Якщо у Вас залишилися будь-які питання, їх можна задати адміністрації клубу за  телефоном або безпосередньо в клубі.

Настільний теніс навчить Вас і Ваших дітей концентрації, витримки, чіткості рухів, блискавичних випадів в атаці, залізної витримки в захисті, дозволить миттєво приймати рішення і втілювати його в життя.